Shellac Manicure we Wrocławiu

Wynalezienie lakierów Shellac to efekt ponad pięcioletnich prac w laboratoriach amerykańskiej firmy CND. Efekt jest jednak warty włożonej pracy. Udało się stworzyć najlepszy na świecie lakier do paznokci.

Shellac to połączenie najlepszych cech klasycznych lakierów do paznokci – czyli łatwości w nakładaniu i ściąganiu, braku konieczności piłowania płytki paznokciowej, szybkości wykonania manicure, oraz żelu – czyli wytrzymałości i nieścieralności. Dzięki temu przez 14 dni można cieszyć się idealnie trwałym kolorem bez względu na to jak intensywnie używamy naszych paznokci.

Wykonanie manicure hybrydowego Shellac nie różni się bardzo od wykonania klasycznego manicure. Kosmetyczka zmyje poprzedni lakier (jeżeli był nałożony Shellac, używamy specjalnego zmywacza, który w około 5 min rozmiękczy powłokę i pozwoli usunąć kolor). Następnie nakładany jest płyn do zmiękczania skórek, paznokcie zostaną opiłowane co nada im odpowiedni, zgodny z życzeniem klienta kształt. Kolejnym krokiem jest odsunięcie skórek. Paznokcie są gotowe do malowania. Podobnie jak w przypadku klasycznego manicure nakładana jest baza podkładowa. Jedyną różnicą w całym procesie jest to, że każda warstwa Shellac’a musi zostać utwardzona w świetle UV przez około 2 minuty. Nie wydłuża to jednak zbytnio czasu trwania zabiegu, ponieważ w czasie utwardzania kosmetyczka nakłada kolejne warstwy lakieru na paznokcie drugiej ręki. Po nałożeniu bazy nakładamy kolejno 2 warstwy koloru a następnie bezbarwną warstwę wierzchnią. Po utwardzeniu przecieramy lakier alkoholem aby nadać mu połysk i głębię.

Ważną zaletą manicure hybrydowego Shellac jest to, że nie trzeba go dodatkowo suszyć. Zaraz po wyjściu z salonu można normalnie używać paznokci.

Lakiery nie zmienia koloru, nie odpryskuje, paznokcie zostają utwardzone dzięki czemu nie łamią się i nie rozdwajają. Można swobodnie wykonywać wszystkie prace domowe, iść na basen, siłownie, przyjęcie czy imprezę. Twoje paznokcie pozostają idealne w każdej sytuacji!

Poniżej krótki film prezentujący stanowisko do wykonywania manicure hybrydowego w salonie Easy Waxing.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!