Pedicure Hybrydowy Shellac we Wrocławiu

Shellac Pedicure podobnie jak Shellac Manicure to obecnie nowość na rynku kosmetycznym. Dzięki temu zabiegowi paznokcie u Twoich stóp będą lśniły idealnie czystym kolorem przez długie tygodnie niezależnie od tego czy chodzisz do biura, biegasz po plaży, kąpiesz się w morzu lub szalejesz na parkiecie…

Pedicure Shellac nie różni się niczym od klasycznego pedicure. Jedyną różnicą jest sposób nakładania lakieru na paznokcie. Kosmetyczka zmyje stary lakier, następnie wykąpie stopy w wodzie z dodatkiem aromatycznej soli. Kolejnym etapem jest opiłowanie paznokci i usunięcie martwego naskórka przy pomocy frezarki. Na przygotowane do malowania paznokcie nakładana jest baza, która musi zostać utwardzona przez dwie minuty w świetle UV. Następnie nakładane są dwie warstwy lakieru oraz bezbarwna warstwa wierzchnia. Po zabiegu stopy lśnią idealny kolorem.

Ważnym plusem Shellac Pedicure jest brak konieczności suszenia lakieru. Przy normalnym pedicure trzeba odczekać dłuższą chwilę, zanim lakier stwardnieje. Często jest to kłopotliwe, szczególnie gdy zaraz po wyjściu od kosmetyczki musimy ubrać pełne zimowe buty. Teraz, dzięki lakierom Shellac pedicure w zimie przestanie być problemem. Po utwardzeniu lakieru w lampie UV możemy od razu włożyć buty i w pełni swobodnie się poruszać. Koniec z zagnieceniami i odpryskami lakieru przez chwilę nieuwagi.

Polecane strony internetowe

ZAREZERWUJ WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!