Manicure Japoński we Wrocławiu

Chcemy przedstawić Państwu nowe rozwiązanie w zakresie stylizacji oraz terapii paznokci – Japoński Manicure i Pedicure metodą P. Shine. Jeszcze nigdy naturalne paznokcie nie były tak piękne, lśniące i mocne…

 

Na czym polega Manicure Japoński?

Analogicznie do manicure klasycznego przy wykonywaniu manicure japońskiego opiłowujemy płytkę paznokciową, kształtujemy ją zgodnie z życzeniem klientki oraz wycinamy lub odsuwamy skórki. Jedyna i najważniejsza różnica polega na wtarciu odżywczej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz nałożeniu na nią warstwy pudru zamiast malowania paznokci lakierem. Pasta napełnia paznokcie naturalnymi składnikami odżywczymi – witaminami A + E, pyłkiem pszczelim,keratyną oraz krzemionką z morza japońskiego. Dzięki tym zabiegom paznokcie są w należyty sposób odżywione co skutkuje ich szybszym wzrostem. Metoda ta wyraźnie zmniejsza problem rozdwajających się końcówek. Na zakończenie zabiegu na paznokcie nakładany jest puder. Dzięki energicznemu wcieraniu nadaje on piękny, perłowy blask.

Komu polecamy Manicure i Pedicure Japoński?

Zabieg ten jest idealny dla każdego, kto chciałby mieć śliczne paznokcie, lśniące naturalnym, perłowym blaskiem. Ze względu na odżywcze składniki pasty jest on szczególnie polecany klientkom z łamliwymi, kruchymi i rozdwajającymi się paznokciami. Oprócz walorów estetycznych jest to świetna terapia wzmacniająca płytkę paznokciową.

Umawianie zabiegów i cennik:

Dokładny cennik naszych usług manicure i pedicure znajduje się w zakładce „Cennik”. W zakładce „Kontakt” znajdziecie Państwo telefon i dane adresowe naszego salonu.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!