Pedicure Klasyczny we Wrocławiu

Pedicure klasyczny bardzo popularnym zabiegiem, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Wykonuje się go w celu usunięcia ze stóp zrogowaciałego naskórka, skrócenia i nadania paznokciom odpowiedniego kształtu oraz odsunięcie naskórka narastającego na płytkę. Zazwyczaj po wykonaniu pedicure klasycznego paznokcie są malowane lakierem.

Pedicure klasyczny zaczynamy od obejrzenia stóp i stwierdzenia, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Następnie usuwamy stary lakieru, jeżeli paznokcie były pomalowane. Jeżeli na palcach są włoski, można wydepilować je woskiem. Następny krokiem jest wykąpanie stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem soli aromatycznych. Po kąpieli stopy osuszamy ręcznikiem i skracamy paznokcie. Kolejny etap to usunięcie zrogowaciałego naskórka, odcisków i nagniotek za pomocą specjalnej frezarki. Następnie smarujemy zmiękczamy skórki specjalnym płynem, odsuwamy je bądź też wycinamy w zależności od woli klientki. W dalszej kolejności wcieramy w skórę krem lub nakładamy maskę. Po odtłuszczeniu paznokci pokrywamy je bazą, nakładamy dwie warstwy lakieru i utwardzacz. Dzięki temu lakier będzie wytrzymały i odporny na działanie zewnętrznych czynników.

Pedicure klasyczny w naszym Studio wykonujemy na bazie renomowanych kosmetyków do pielęgnacji stóp amerykańskiej firmy Nail Tek oraz lakierów Duri, Orly. Więcej na temat zabiegu pedicure znajdziecie Państwo tutaj

ZAREZERWUJ WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!